7 Oca 2013

VRLA (AGM) Serisi

VRLA (AGM) Serisi hakkında genel bilgiler:

Sızdırmazdır;
Absorbe edilmiş elektrolit kullanmaktadır. Tüm elektrolitler pozitif plaka, negatif plaka ve ayırıcı içine absorbe edilmiştir. Bu sayede Necron Akü sızdırmazdır ve her türlü konumda kullanılabilir.

 • Bakım Gerektirmez; 
Normal kullanımlarda aşındırıcı zararlı gaz çıkışı yoktur. Hücrelerini kontrol etmeye su ilavesine gerek yoktur.

 • Üst Düzey Güvenlik;
Tam ve kararlı kapasiteye sahiptir. Aşırı şarja/deşarja, sarsıntıya ve şoka dayanıklıdır. Bu yüksek kalite ve yüksek güvenliği sağlamak için aküler üretim esnasında %100 test edilirler. Son montaj yapılmadan önce gerilim testi, kapasite testi, sızdırmazlık testi ve güvenlik valflerinin görsel testleri yapılır. Yanmaya, patlamaya ve sızdırmaya karşı güvenlidir.

 • Derin Deşarjdan Sonra Olağanüstü Toparlanma;
Derin deşarjdan veya uzun süreli deşarjdan sonra bile olağanüstü toparlanma yeteneğine ve şarj tutma özelliğine sahiptir.

 • Boşta kapasite Kaybı Çok Düşüktür (low – self discharge); Kurşun kalsiyum alaşımı kullandığından ve çok yüksek saflıkta malzemelerden üretildiğinden, tekrar şarj edilmeden çok uzun süre depolanabilir. Boşta aylık kapasite kaybı %2 ‘den daha düşüktür.

 • Uzun Kullanım;
Ömürlüdür Standby veya döngüsel kullanımlarda uzun ömürlüdür.

 • Dayanıklı Bakır Kutuplar;
Dayanıklı bakır kutuplar sayesinde en yüksek akım taşıma kapasitesine sahiptir.

Hazne Şeklinde Plakalar;
Plakaların hazne şeklinde olması sayesinde başlangıç kapasitesi %100’dür ve hücre gerilimlerini en iyi şekilde dengeler.

Kalite;
Uluslararası kalite standartlarına uygundur. UL, CE, V ds, JIS, IEC, ISO14001:2004, ISO 9001 .2000 kalite standartlarına uygundur.